RSS
Dzisiaj jest:

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu


Mamy nadzieję, że informacje tu zawarte pozwolą Państwu przybliżyć działalność Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje o organizowanych przez nas wydarzeń kulturalnych, zrealizowanych projektach i organizowanych przez nas warsztatach. Przeczytacie również kilka ważnych informacji o zespołach, które działają w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu  oraz zobaczycie zdjęcia z naszych imprez. W dziale „o nas” przedstawimy się Państwu z imienia i nazwiska.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualności

Nowe godziny otwarcia świetlic na terenie gminy Cedynia

26.06.2015

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu informuje, że wzwiązku z sezonem wakacyjnym ustalone zostały na nowe dni i godziny otwarcia niżej wymienionych świetlic na terenie gminy Cedynia,

                 świetlica wiejska w Łukowicach,

świetlica wiejska w Czachowie,

świetlica wiejska w Lubiechowie Górnym,

świetlica wiejska w Piasku,

świetlica wiejska w Bielinku,

świetlica wiejska w Żelichowie,

świetlica wiejska w Orzechowie,

świetlica wiejska w Radostowie,

świetlica wiejska w Golicach.

Wyżej wymienione świetlice będą otwarte od wtorku do soboty w godzinach od 16:00 do 20:00.

Nowe godziny otwarcia biblioteki szkolnej i publicznej w wakacje

26.06.2015

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu informuje, że biblioteka miejska i biblioteka szkolna

od 29 czerwca do 31 sierpnia 2015 roku będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00.

Serdecznie zapraszamy.

Podziękowania – Dni Cedyni 2015

23.06.2015

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Cedyni Krzysztof Nowak oraz Dyrektor Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu Paweł Pawłowski pragną złożyć serdeczne podziękowania osobom, firmom i organizacjom społecznym, które wsparły organizację tegorocznych Dni Cedyni.

 

Rozkład jazdy autobusów na Dni Cedyni

18.06.2015

Specjalnie na Dni Cedyni, 20 czerwca 2015r, proponujemy naszym mieszkańcom dogodny dojazd na polanę pod Górę Czcibora, gdzie odbędą się Cedyńskie Spotkania z historią. Również w niedzielę 21 czerwca będą mogli Państwo dojechać autobusami na Błogosławieństwo Wody i piknik nad Odrą.

Komunikację zapewnia Urząd Miejski w Cedyni dzięki pomocy i  współpracy z mecenasem wydarzenia PKS Gryfice Sp.z o.o.

ROZKŁAD JAZDY (PDF)

Konkurs językowy

18.06.2015

W dniu 16.06.2015 zorganizowany został  KONKURS JĘZYKOWY w obu cedyńskich szkołach: w szkole podstawowej oraz w gimnazjum. Nauczycielki języków obcych przy współpracy z Cedyńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu przeprowadziły konkurs, którego celem było propagowanie języków obcych oraz motywowanie uczniów do dalszego poznawania kultury oraz obyczajów Wielkiej Brytanii i Niemiec. Najpierw do rywalizacji przystąpiła SP. Klasy I i II wzięły udział w grze planszowej XXL, podczas której musieli wykazać się znajomością słówek w języku obcym. Pierwszaki były bardzo aktywne podczas gry, chętnie odpowiadały, a nawet zaśpiewały piosenkę „Hockey Cockey”. Uczestnicy zostali nagrodzeni plakatami z języka angielskiego, słodkimi paczuszkami ufundowanymi przez Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu oraz pacynkami przekazanym przez wydawnictwo językowe Express Publishing.

Plakat Dni Cedyni 2015

11.06.2015

Aktualne informacje dotyczące Dni Cedyni 2015 znajdą Państwo na stronie

DNICEDYNI.CEDYNIA.PL

BIEG DO ORŁA 2015

10.06.2015

BIEG DO ORŁA 2015 o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni - Krzysztofa Nowaka
sobota 20 czerwca 2015r.
Start : godz. 12.00

Miejsce:
Polana pod Górą Czcibora przy drodze wojewódzkiej nr 124. pomiędzy Cedynią a Osinowem Dolnym / woj. zachodniopomorskie.

Bieg do orła 2015 o puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni - Krzysztofa Nowaka, to bieg terenowy od podnóża góry Czcibora do pomnika orła na jej szczycie.

Jak co roku wydarzenie to odbędzie się w czasie Dni Cedyni, czyli święta miasta i 1043 rocznicy Bitwy pod Cedynią. Wydarzenie to ma na celu zarówno promocję sportu i zdrowego trybu życia, jak również ukazanie lokalnych walorów turystycznych.

W celu dotarcia do szerszej grupy wiekowej, trasa tegorocznego biegu została znacznie skrócona, jednak nadal będzie ona wyzwaniem dla uczestników. Start biegu będzie miał miejsce u stóp Góry Czcibora, zaś meta na jej szczycie tuż obok pomnika orła. Ten dość krótki odcinek, może się okazać nie lada wyzwaniem dla uczestników, zwłaszcza, że będą oni musieli udać się na jej szczyt po trudnym, trawiastym i stromym wzniesieniu. Tegoroczny bieg zakłada uczestnictwo trzech grup wiekowych. Pierwsza z nich to uczestnicy od 6 do 10 roku życia, druga od 10 do 16, a trzecia to wszyscy chętni uczestnicy powyżej 16 roku życia. Żadna z grup nie zakłada podziału ze względu na płeć.

Zgłoszenia uczestnictwa będą rozdawane przez organizatora na godzinę przed rozpoczęciem konkurencji i będzie mógł w niej wziąć udział każdy chętny, spełniający warunki zawarte w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA