RSS
Dzisiaj jest:

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu


Mamy nadzieję, że informacje tu zawarte pozwolą Państwu przybliżyć działalność Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu. Na naszych stronach znajdziecie Państwo informacje o organizowanych przez nas wydarzeń kulturalnych, zrealizowanych projektach i organizowanych przez nas warsztatach. Przeczytacie również kilka ważnych informacji o zespołach, które działają w Cedyńskim Ośrodku Kultury i Sportu  oraz zobaczycie zdjęcia z naszych imprez. W dziale „o nas” przedstawimy się Państwu z imienia i nazwiska.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualności

Spektakl teatralny

26.08.2015

27 sierpnia 2015 roku o godzinie 17.50 w pobliżu Muzeum Regionalnego na placu Wolności odbędzie się teatrzyk pt ,,Koziołek Niematołek w wykonaniu aktorów z teatru ,,Art.-Re” z Krakowa. Dzieci poznają zabawne przygody Koziołka, który wyruszył w podróż dookoła świata. Po przedstawieniu odbędzie się wręczenie nagród w ramach konkursu ,,wakacje moich marzeń". Koniecznie pamiętajcie żeby mieć ze sobą karimatę lub kocyk do siedzenia.
 

Narodowe czytanie w Cedyni

25.08.2015

Zapraszamy do wzięcia udziału w czytaniu i  wysłuchaniu LalkiBolesława Prusa w Bibliotece Miejskiej w Cedyni przy ul. Michała Roli-Żymierskiego 21 o godzinie 11.00.

 

 

Informacje dotyczące Rajdu

21.08.2015

Wszystkich zainteresowanych Rajdem rowerowym, który miał odbyć się w dniu 25.09.2015 roku, pragniemy poinformować iż z przyczyn niezależnych od organizatora Rajd odbędzie się w późniejszym terminie.

Za utrudnienia przepraszamy

Zasady dla głosujących na prace konkursowe

21.08.2015

Głosowanie na prace konkursowe "Wakacje moich marzeń" rozpoczyna się w dniu 21 sierpnia 2015 r. o godzinie 13.00 i będzie trwało do dnia 26 sierpnia 2015 r. do godziny 15.30.

Na prace konkursowe może głosować każdy odwiedzający Urząd Miejski w Cedyni w godz. 8.00-15.30, od poniedziałku do piątku. Każdego dnia można oddać głos na jedną z prac w dwóch kategoriach wiekowych.

Pytania dotyczące konkursu należy kierować na adres e-mail: sekretariat@cokiscedynia.pl  

organizator:
Urząd Miejski w Cedyni
Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu

 

Letni festyn w Osinowie Dolnym

17.08.2015

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu w imieniu organizatorów, Sołtys Władysławy Stefanowicz, Rady Sołeckiej i Ochotniczej Straży Pożarnej Osinowa Dolnego, serdecznie zaprasza na Letni festyn w Osinowie Dolnym, które odbędzie się 22 sierpnia 2015 roku przy remizie strażackiej.

W programie:
17:00 – Animacje dla dzieci i młodzieży.
18:00 – Oficjalne powitanie zaproszonych.
19:00 – Poczęstunek gości i oficjalne rozpoczęcie imprezy.
20:00 – Zabawa taneczna.

Gry i zabawy naszych rodziców

17.08.2015

Dnia 18.08.2015r. od godz. 12:00 w Bibliotece Miejskiej w Cedyni i na placu przed biblioteką  odbędą się zajęcia skierowane do dzieci  pt „ Gry i zabawy naszych rodziców”.

Na ten dzień zostały przygotowane:
Gra w klasy, która polega na umiejętnym przejściu przez osiem pól klas tj. przez wszystkie osiem klas dawnej szkoły podstawowej, wrzucaniu kamyka w kolejne pola, na zgrabnym podskakiwaniu i utrzymaniu się przez dłuższy czas na jednej nodze, gra w gumę, której zasady zna każdy z nas, gra w kapsle, do której niezbędne jest narysowanie toru. Szerokość toru uzależniona jest od liczby uczestników – im więcej graczy, tym szerszy powinien być tor. Zaznaczamy linię startu i linię mety, ustawiamy kapsle na starcie, jeden obok drugiego, wierzchnią stroną na spód, i pstryknięciem w falowany bok kapsla przesuwamy się do przodu. Pstrykamy na zmianę i w ten sposób ścigamy się do mety.

Tego dnia czekają na was również inne atrakcję, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.

Podziękowania za zaangażowanie w lubiechowskie święto

14.08.2015

Organizatorzy Święta Lubiechowa Dolnego serdecznie dziękują mieszkańcom i innym osobom zaangażowanym w przygotowanie i organizację uroczystości związanych ze świętem wsi. Są to: Zespół „Uśmiech”, Zespół „Malinki”, Marek Olejnik, Barbara Sołoducha, Państwo Iwona Major Guzowska i Wojciech Guzowski, Donata Bakalarczyk, Beata Szczerba, Joanna Bednarczyk Ignarska, Piotr Wąsik, Andrea Teichert z zespołem, Stanisław Stępnik, Paweł Pasek, Zbigniew Lechowski.

GALERIA

Biblioteka będzie nieczynna

14.08.2015

Informujemy, że dnia 17.08.2015r. biblioteka w Cedyni będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy!